شاخه‌ها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

شرایط و ضوابط استفاده

شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه سوزن نخ:

  • تصاویر موجود در سوزن نخ متعلق به فروشگاه اینترنتی سوزن نخ می باشد. استفاده از تصاویر با ذکر منبع بلامانع است.
  • چنانچه از خرید خود منصرف شدید قبل از ارسال کالا با سوزن نخ تماس بگیرید تا سفارش شما باطل و هزینه به شما برگشت داده شود.(خرید کلی و خرید های سفارشی شامل برگشت نمی شود)
  • برگشت کالا برای سفارش هایی که بصورت متری بریده می شوند متل پارچه ، نوار های تزیینی و ... وجود ندارد. ( مواردی که از طاقه یا بسته اصلی شان جدا شده باشند)
  • لطفا در هنگام پر کردن فرم مشخصات گیرنده کالا دقت لازم را مبذول فرمایید تا کالای موردنظرتان به موقع به دست شما یا گیرنده موردنظرتان برسد.
  • کالا بدون نقص و با کیفیت برای شما ارسال می شود. در صورتی مشاهده نقصی در کالا، می توانید  حداکثرتا 24 ساعت پس از دریافت کالا، گزارش نقص را به سوزن نخ اعلام فرمایید.

اگر مربی آموزشگاه هستید:

در صورت درخواست شما امکان تهیه بسته های لوازم هنری برای هنرجویان آموزشگاه شما وجود دارد.

اگر در آموزشگاه شما هنرهایی متل روبان دوزی ، نمد و عروسک نمدی ، چهل تکه دوزی و ... آموزش داده می شود هر هنرجو باید لیستی از مواد اولیه را جهت حضور در کلاس تهیه  کند.

چنانچه تقاضای شما در اولین درخواست حداقل ده بسته آموزشی باشد علاوه بر اینکه بسته ها  با قیمت مناسب برای شما تهیه و ارسال می شود ، همان بسته تحت عنوان یک محصول با نام  و شماره تماس آموزشگاه شما و نام مربی در فروشگاه قرار می گیرد . به مدت دو ماه این بسته در سایت جهت فروش قرار می گیرد و هنرجویان  جدید شما و یا سایر افراد می توانند آن را خرید نمایند. و در صورتی که بسته پیشنهادی شما در این 2 ماه فروش داشته باشد همچنان در سایت باقی خواهد ماند .

اگر تولید کننده ی ایرانی هستید:

اگر لوازم خیاطی و ابزار دوخت تولید می کنید برای همکاری به عنوان تامین کننده با سوزن نخ تماس بگیرید.


منو

مقایسه 0